4stav® 5woods

Objednať projekt

Wooden cubes = woods (drevené, čo najviac prírodné, odolné a trvácne).

5woods. Od pradávnych čias naši predkovia budovali svoje obydlia z materiálu, ktorý im bol dostupný a srdcu najbližši, z dreva. Pôdorys jednopodlažnej drevostavby sa skladá z piatich prepojených štvorcov. Má štyri obytné miestnosti, tri spálne, dve kúpeľne, komoru a technickú miestnosť. Každý štvorec je ľahko dispozične variabilný. Návrh domu nepočíta s mokrým stavebným procesom. Po vybudovaní prípojok ide stavba ľahko a skutočne rýchlo. Dom je navrhnutý v nízkoenergetickom štandarde. Podlaha je drevená, steny sú obložené drevom, zastrešený je dreveným trámovým stropom. Možné vyskladať z CLT panelov. Strecha je plochá, v časti pultová.

2woods predstavuje 2-izbový drevený dom zo série woods a je plnohodnotným bývaním pre 2 osoby. S vašim vozidlom parkujete pod dynamicky riešeným prístreškom. V prípade neparkovania prístrešok slúži ako zastrešená terasa.

woods - elementárny variant 1-izbového bývania. Nepotrebujete schvalovací proces stavebného konania. Ideálne postaviť na zemné vruty a drevený rošt. V dispozícii s krbovými kachlami nepotrebujete byť pripojený na ďalší zdroj tepla. K woods a 2woods pridávajte ďalšie moduly a zväčšite si svoje bývanie napríklad aj na znázornený 5woods so štyrmi izbami.

Obytné miestnosti:
4
Obytná plocha:
90.20 m2
Úžitková plocha: 111.40 m2
Zastavaná plocha: 131.04 m2
Vonkajšie rozmery: 15.2 x 15.2 m
Predpokladaná spotreba energie:
40 kWh/(m2.r)
 
Cena projektu:
 
dohodou
Cena pri realizácii svojpomocne: 64.000,-
Cena realizácie: 119.000,-

Doplňujúce informácie:

  • 4 osoby
  • variabilita
  • krbové kachle
  • ekologická drevostavba
  • parkovacie miesta pred domom

Ísť späť